TE Connectivity FCB447RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 47ohm, 5% +/-Tol, -80, 40ppm/Cel, Through Hole Mount
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TE Connectivity FCB447RJ.
IHS
Datasheet3 pagine1 anno fa
Master Electronics
Sager Electronics
Newark
Arrow Electronics
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2005-09-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2023-11-18
LTD Date2024-01-18
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 years ago)
Parti correlate
TE Connectivity / AMP1623797-4
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 47ohm, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
VISHAY AC05000004709JAC00 Through Hole Resistor, 47 ohm, Axial Leaded, 5 W,5%, AC Series
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 47ohm, 13.7114V, 5% +/-Tol, -10,-80ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 47ohm, 11.8743V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 47ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100,180ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupMF0207FTE52-47R
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 47ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity1625881-5
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 47ohm, 350V, 2% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity FCB447RJ fornite dai suoi distributori.
Wirewound Resistors - Through Hole FCB4 47R 5% HP
Through Hole Wirewound Resistor, Fc Series, 47 Ohm, 4 W, - 5%, 13.7 V, Radial Leaded Rohs Compliant: Yes |Cgs Te Connectivity FCB447RJ