TE Connectivity EH35-5.0-02-3M6
Common Mode Chokes Dual 3600uH 10kHz 5A 0.033Ohm DCR Thru-Hole
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TE Connectivity EH35-5.0-02-3M6.
IHS
Datasheet5 pagine0 anni fa
Master Electronics
Sager Electronics
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+109%
Supply Chain
Country of OriginThailand
Introduction Date2001-01-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Parti correlate
TE ConnectivityEV35-5.0-02-3M6
TE ConnectivityRN152-6-02
Common Mode Chokes Dual 3.9mH 10kHz 6A 41mOhm DCR Thru-Hole
TE ConnectivityEH28-4.0-02-3M5-X
Eh28 Common Mode Choke 250Vac, 4A, 3.5Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner EH28-4.0-02-3M5-X
Tray DUAL IN-LINE 4 e3 Common Mode Choke 6A 30mOhm 10kHz 40.4mm
Wurth Elektronik744862033
WE-TFC Common Mode Power Line Choke
Common Mode Chokes Dual 3300uH 10kHz 1.8A 0.14Ohm DCR Thru-Hole Tray
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity EH35-5.0-02-3M6 fornite dai suoi distributori.
SUPPRESSION CHOKE, COMMON MODE, 5 A, DCR THRU-HOLE, PIN, EV/EH SERIES
Common Mode Chokes / Filters 3.6mH 5A -HRZNTL COMMN-MODE SPPRESSN
EH35 Common Mode Choke 250VAC, 5A
Choke, Common Mode, 3.6 mH, 5 A
Common Mode Suppression Choke, 3.6Mh/5A; Dc Current Rating:5A; Product Range:Eh Series; Inductance:3.6Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner EH35-5.0-02-3M6
Single Phase EMI Filter, 250V, 400HzHz