TE Connectivity CRGCQ2512J330R
Res Thick Film 2512 330 Ohm 5% 1W ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Production
Richiedi un campioneScheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TE Connectivity CRGCQ2512J330R.
Master Electronics
Datasheet9 pagine8 anni fa
Trend di 3 mesi:
-0.33%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
Component Search Engine
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2018-03-13
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity CRGCQ2512J330R fornite dai suoi distributori.
Res General Purpose Thick Film 2512 330 Ohm 5% 1W ±100ppm/°C Molded Emboss T/R
Avnet Japan
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 330ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Thick Film Resistors - SMD CRGCQ 2512 330R 5%
Res, 330R, 5%, 1W, 2512, Thick Film; Resistance:330Ohm; Resistance Tolerance:± 5%; Power Rating:1W; Resistor Case/Package:2512 [6432 Metric]; Resistor Technology:Thick Film; Resistor Type:General Purpose; Product Range:Crgcq Seriesrohs Compliant: Yes |Te Connectivity CRGCQ2512J330R
CRGCQ 2512 330R 5% Resistance Value: 330 Ω Element Type: Thick Film Resistor Type: General Purpose Resistor Passive Component Tolerance: 5 % Package Size Code: 2512 Surface Mount Resistor | 330 Ω Thick Film General Purpose Resistor 5 % | Part Number: CRGCQ2512J330R | Internal Number: 1-2176350-6 | TE Connectivity | NEOHM