TE Connectivity CRGCQ2010F10K
Res Thick Film 2010 10K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TE Connectivity CRGCQ2010F10K.
Master Electronics
Datasheet9 pagine8 anni fa
IHS
Trend di 3 mesi:
-0.67%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2018-03-13
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity CRGCQ2010F10K fornite dai suoi distributori.
Res General Purpose Thick Film 2010 10k Ohm 1% 3/4W ±100ppm/°C Molded Emboss T/R
Avnet Japan
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 10000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Res, 10K, 1%, 0.75W, 2010, Thick Film; Resistance:10Kohm; Resistance Tolerance:± 1%; Power Rating:750Mw; Resistor Case/Package:2010 [5025 Metric]; Resistor Technology:Thick Film; Resistor Type:General Purpose; Voltage Rating:200V Rohs Compliant: Yes |Te Connectivity CRGCQ2010F10K
CRGCQ 2010 10K 1% Resistance Value: 10K Ω Element Type: Thick Film Resistor Type: General Purpose Resistor Passive Component Tolerance: 1 % Package Size Code: 2010 Surface Mount Resistor | 10K Ω Thick Film General Purpose Resistor 1 % | Part Number: CRGCQ2010F10K | Internal Number: 3-2176347-7 | TE Connectivity | NEOHM