TE Connectivity CRGCQ1210J6R8
Res Thick Film 1210 6.8 Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±400ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TE Connectivity CRGCQ1210J6R8.
Sager Electronics
Burklin Elektronik
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-0.88%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2018-03-13
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity CRGCQ1210J6R8 fornite dai suoi distributori.
Res General Purpose Thick Film 1210 6.8 Ohm 5% 1/2W ±400ppm/°C Molded Paper T/R
Avnet Japan
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 6.8ohm, 200V, 5% +/-Tol, 400ppm/Cel, Surface Mount, 1210
RES 6.8 OHM 5% 1/2W 1210 / 6.8 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film
CRGCQ 1210 6R8 5% Resistance Value: 6.8 Ω Element Type: Thick Film Resistor Type: General Purpose Resistor Passive Component Tolerance: 5 % Package Size Code: 1210 Surface Mount Resistor | 6.8 Ω Thick Film General Purpose Resistor 5 % | Part Number: CRGCQ1210J6R8 | Internal Number: 2176346-6 | TE Connectivity | NEOHM