TE Connectivity CRGCQ1206J33R
Res Thick Film 1206 33 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TE Connectivity CRGCQ1206J33R.
Master Electronics
Datasheet9 pagine8 anni fa
IHS
Sager Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-0.19%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
EE Concierge
SimboloImpronta
SnapEDA
SimboloImpronta
3DScarica
TraceParts
3DScarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2018-03-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 days ago)
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity CRGCQ1206J33R fornite dai suoi distributori.
Res General Purpose Thick Film 1206 33 Ohm 5% 1/4W ±200ppm/°C Molded Paper T/R
Avnet Japan
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 33ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Thick Film Resistors - SMD CRGCQ 1206 33R 5%
Res, 33R, 5%, 0.25W, 1206, Thick Film; Resistance:33Ohm; Resistance Tolerance:± 5%; Power Rating:250Mw; Resistor Case/Package:1206 [3216 Metric]; Resistor Technology:Thick Film; Resistor Type:General Purpose; Voltage Rating:200V Rohs Compliant: Yes |Te Connectivity CRGCQ1206J33R
CRGCQ 1206 33R 5% Resistance Value: 33 Ω Element Type: Thick Film Resistor Type: General Purpose Resistor Passive Component Tolerance: 5 % Package Size Code: 1206 Surface Mount Resistor | 33 Ω Thick Film General Purpose Resistor 5 % | Part Number: CRGCQ1206J33R | Internal Number: 1-2176344-0 | TE Connectivity | NEOHM