TE Connectivity CPF-A-0603B300RE1
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 300ohm, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TE Connectivity CPF-A-0603B300RE1.
Farnell
Datasheet4 pagine1 anno fa
Trend di 3 mesi:
-100%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2016-05-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
Parti correlate
PanasonicERA-3YEB301V
Res Metal Film 0603 300 Ohm 0.1% 1/10W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
TE ConnectivityCPF0603B300RE1
Res Thin Film 0603 300 Ohm 0.1% 1/16W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Res Thin Film 0603 300 Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±25ppm/C Pad SMD T/R
PanasonicERA-3YEB331V
Res Metal Film 0603 330 Ohm 0.1% 1/10W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA-3YEB271V
Res Metal Film 0603 270 Ohm 0.1% 1/10W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
TE ConnectivityCPF0603B330RE1
Res Thin Film 0603 330 Ohm 0.1% 1/16W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity CPF-A-0603B300RE1 fornite dai suoi distributori.
Res Precision Thin Film 0603 300 Ohm 0.1% 1/16W ±25ppm/°C Molded Paper T/R
Avnet Japan
Automotive Grade Thin Film Chip Resistor
RES, THIN FILM, AEC-Q200, 300R, 0603
Res, Thin Film, Aec-Q200, 300R, 0603; Resistance:300Ohm; Resistance Tolerance:± 0.1%; Power Rating:62.5Mw; Resistor Case/Package:0603 [1608 Metric]; Resistor Technology:Thin Film; Resistor Type:Precision Low Tcr; Voltage Rating:50Vrohs Compliant: Yes |Holsworthy Te Connectivity CPF-A-0603B300RE1
Special Order: CPF A 0603 300R 0.1% 25PPM 1K RL Resistance Value: 300 Ω Element Type: Thin Film Resistor Type: Precision Resistor Passive Component Tolerance: .1 % Package Size Code: 0603 Surface Mount Resistor | 300 Ω Thin Film Precision Resistor .1 % | Part Number: CPF-A-0603B300RE1 | Internal Number: 1-2176216-8 | TE Connectivity | NEOHM