TE Connectivity CPF-A-0603B200KE1
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 200000ohm, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TE Connectivity CPF-A-0603B200KE1.
element14 APAC
Datasheet4 pagine1 anno fa
Datasheet6 pagine11 anni fa
Trend di 3 mesi:
Restocked
Introduction Date2015-02-24
Parti correlate
TE ConnectivityCPF0603B200KE1
Res Thin Film 0603 200K Ohm 0.1% 1/16W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Res Thin Film 0603 200K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD T/R
TE ConnectivityCPF0603B200KE
TE ConnectivityCPF0603B220KE1
Res Thin Film 0603 220K Ohm 0.1% 1/16W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity CPF-A-0603B200KE1 fornite dai suoi distributori.
Res Precision Thin Film 0603 200k Ohm 0.1% 1/16W ±25ppm/°C Molded Paper T/R
Avnet Japan
Res Thin Film 0603 200K Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±25ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
RES SMD 200K OHM 0.1% 1/16W 0603
RES, THIN FILM, AEC-Q200, 200K, 0603; Re; RES, THIN FILM, AEC-Q200, 200K, 0603; Resistance:200kohm; Voltage Rating:50V; Resistor Case Style:0603 ^1608 Metric]; Power Rating:62.5mW; Resistance Tolerance: 0.1%; Product Ra
Special Order: CPF A 0603 200K 0.1% 25PPM 1K RL Resistance Value: 200K Ω Element Type: Thin Film Resistor Type: Precision Resistor Passive Component Tolerance: .1 % Package Size Code: 0603 Surface Mount Resistor | 200K Ω Thin Film Precision Resistor .1 % | Part Number: CPF-A-0603B200KE1 | Internal Number: 6-2176216-5 | TE Connectivity | NEOHM