TE Connectivity CFR16J820R
Res Carbon Film 820 Ohm 5% 1/4W -1200ppm/°C to 0ppm/°C Conformal AXL Thru-Hole Ammo Pack
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TE Connectivity CFR16J820R.
Master Electronics
Datasheet4 pagine10 anni fa
Datasheet4 pagine10 anni fa
TE Connectivity
Farnell
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
SnapEDA
SimboloImpronta
3DScarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2009-09-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Parti correlate
Stackpole ElectronicsCFM14JA820R
Fixed Resistor, Carbon Film, 0.25W, 820ohm, 250V, 5% +/-Tol, -400,0ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsCFM12JT820R
Fixed Resistor, Carbon Film, 0.5W, 820ohm, 350V, 5% +/-Tol, -400,0ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsCFM14JT820R
TE Connectivity1622282-1
Res Metal Film 820 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C Conformal Coated AXL Ammo Pack
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity CFR16J820R fornite dai suoi distributori.
Avnet Japan
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 820ohm, 200V, 5% +/-Tol, -1200, 0ppm/Cel, Through Hole Mount
Through Hole Carbon Film Resistor, Cfr Series, 820 Ohm, 250 Mw, - 5%, 200 V, Axial Leaded |Neohm Te Connectivity CFR16J820R
Carbon Film Resistors - Through Hole CFR16 5% 820R
Special Order: CFR16 5% 820R Resistance Value: 820 Ω Element Type: Carbon Film Thin Film Resistor Type: General Purpose Resistor Passive Component Tolerance: 5 % Power Rating: .25 W Through-Hole Resistor | 820 Ω Carbon Film General Purpose Resistor | Part Number: CFR16J820R | Internal Number: 5-1623928-5 | Alias Number: CFR16J820RJIT | TE Connectivity | NEOHM