TE Connectivity C10680RJL
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 680ohm, 500V, 5% +/-Tol, 90ppm/Cel, Through Hole Mount
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TE Connectivity C10680RJL.
Sager Electronics
Technical Drawing1 pagina8 anni fa
Electro Sonic
TE Connectivity
Newark
Farnell
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-7.10%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
SnapEDA
Impronta
3DScarica
TraceParts
3DScarica
Ultra Librarian
SimboloImpronta
Scarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2010-05-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Parti correlate
TE Connectivity / AMP1-1623774-0
Fixed Resistor, Wire Wound, 14W, 680ohm, 650V, 5% +/-Tol, 90ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP3-1623750-1
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 680ohm, 200V, 5% +/-Tol, 0, 60ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityROX2SJ680R
Through Hole Resistor, Rox Series, 680 Ohm, 2 W, 5%, 350 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
Stackpole ElectronicsCF14JT680R
Fixed Resistor, Carbon Film, 0.25W, 680ohm, 350V, 5% +/-Tol, -400,0ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsCF18JT680R
Fixed Resistor, Carbon Film, 0.125W, 680ohm, 250V, 5% +/-Tol, -400,0ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRSF1JT680R
RSF FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±200ppm/C 680Ohm 1W
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity C10680RJL fornite dai suoi distributori.
Res Wirewound 680 Ohm 5% 10W ±90ppm/C Conformal Coated AXL Loose/Tray
2-1623773-9, TE CONNECTIVITY/AMP BRAND
680¦¸ ¡À5% 10W ¡À90ppm/¡æ 38.1mm
C10 680R 5% (LOOSE) Resistance Value: 680 Ω Element Type: Wire Wound Resistor Type: Power Resistor Passive Component Tolerance: 5 % Power Rating: 10 W Through-Hole Resistor | 680 Ω Wire Wound Power Resistor 5 % | Part Number: C10680RJL | Internal Number: 2-1623773-9 | TE Connectivity | CGS