TE Connectivity AVC19MAIOFE1DT5A04
Anti-Vandal Pushbutton Switch SPST Momentary RGB Illuminated Ring and Power Logo Flat Button 19mm 1A 24V Panel Mount
Schede tecniche e documenti
IHS
Datasheet4 pagine1 anno fa
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity AVC19MAIOFE1DT5A04 fornite dai suoi distributori.
AVC19M FLAT AIO RGB RL 500MM/1X6
Capacitive Anti-Vandal Illuminated AVC Silver Panel Mount Front Pushbutton Switch 1A DC 24V -20C~65C
SPST, 1A, 24VDC, Wire Terminal, Panel Mount
VANDAL RESISTANT SW, SPST, 1A, 24V, PANL; Contact Configuration:SPST; Actuator / Cap Colour:Natural; Product Range:AVC Series; Switch
Anti-Vandal Illuminated Capacitive Switches
AVC19M FLAT AIO RGB RL 500MM/1X6 Push Button Switch Product Type: Anti-Vandal Switch Configuration (Pole-Throw): Single Pole - Single Throw Number of Actuators: Single Actuator Profile: Flush Bushing Style: Threaded Anti-Vandal Switch Single Pole - Single Throw Flush | Pushbutton Switch | Part Number: AVC19MAIOFE1DT5A04 | Internal Number: 2342835-7 | TE Connectivity | ALCOSWITCH