TE Connectivity ANT-916-OC-LG-SMA
916MHz OC Series 1/2 Wave Dipole Whip Antenna, Tilt/Swivel, SMA Connector
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TE Connectivity ANT-916-OC-LG-SMA.
TE Connectivity
Datasheet4 pagine2 anni fa
Datasheet5 pagine2 anni fa
Datasheet8 pagine2 anni fa
Datasheet10 pagine2 anni fa
Datasheet15 pagine2 anni fa
Datasheet13 pagine2 anni fa
Datasheet10 pagine2 anni fa
Datasheet3 pagine2 anni fa
Datasheet2 pagine2 anni fa
Datasheet2 pagine2 anni fa
Datasheet4 pagine2 anni fa
Datasheet7 pagine2 anni fa
Technical Drawing1 pagina3 anni fa
Sager Electronics
Master Electronics
Component Distributors Inc.
DComponents
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+50.88%
Supply Chain
Introduction Date2023-04-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
Parti correlate
TE ConnectivityANT-916-CW-QW
Rf Antenna, 865 To 965Mhz, 1.8Dbi Rohs Compliant: Yes |Linx Te Connectivity ANT-916-CW-QW
TE ConnectivityANT-916-CW-RH
916MHz RH Series Reduced Height 1/4 Wave Monopole Whip Antenna, RP-SMA Connector
TE ConnectivityANT-916-CW-HW-SMA
916MHz HW Series 1/2 Wave Dipole Whip Antenna, SMA Connector
Yageo GroupW5017
External Antenna, Whip - Dipole, Single Band, 868MHz-928MHz, Vertical, SMA Connector
Yageo GroupW1063
ANTENNA, WHIP, 868-928MHZ, 3DBI; Available until stocks are exhausted Alternative available
Rf Antenna, Whip, 868-928Mhz, 2Dbi Rohs Compliant: Yes |Pulse Electronics W5012
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity ANT-916-OC-LG-SMA fornite dai suoi distributori.
OC Series 916 MHz 1/2-Wave 50 Ohm Omni Directional Diploe Whip Antenna w/ SMA
Rf Ant 916Mhz Whip Tilt Sma Male |Linx Te Connectivity ANT-916-OC-LG-SMA
Antenna Whip Coil 916MHz Swivel SMA
2 915MHz 40MHz 193.5mm*10mm*193.5mm
ANTENNAS - RF AERIALS-ANTENNAS-DISHES;
Antenna Whip Coil 916MHz Swivel SMA Antenna Type: Terminal/Duck Band Type: Single Band Primary Application: LoRaWAN LPWAN Communication Protocol: LPWAN LoRaWAN Wi-Fi Mounting Location: External Terminal/Duck Single Band LoRaWAN LPWAN | Antenna | Part Number: ANT-916-OC-LG-SMA | Internal Number: ANT-916-OC-LG-SMA | TE Connectivity |