TE Connectivity ANT-868-JJB-HT-T
868MHz JJB-HT Series Embedded 1/4 Wave Monopole Antenna, High Temperature Plastic, Tape and Reel
Production
Richiedi un campioneScheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TE Connectivity ANT-868-JJB-HT-T.
TE Connectivity
Technical Drawing1 pagina2 anni fa
Datasheet4 pagine2 anni fa
Datasheet5 pagine2 anni fa
Datasheet8 pagine2 anni fa
Datasheet10 pagine2 anni fa
Datasheet19 pagine2 anni fa
Datasheet15 pagine2 anni fa
Datasheet13 pagine2 anni fa
Datasheet3 pagine2 anni fa
Datasheet2 pagine2 anni fa
Datasheet2 pagine2 anni fa
Datasheet4 pagine2 anni fa
Datasheet7 pagine2 anni fa
Sager Electronics
Master Electronics
Component Distributors Inc.
DComponents
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+40.75%
Supply Chain
Introduction Date2023-04-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity ANT-868-JJB-HT-T fornite dai suoi distributori.
JJB Series 868 MHz 1/4 Wave 50 Ohm Omni Directional Straight Antenna
Antenna Mini Hi-Temp 868MHz THM T&R
Rf Ant 868 Mhz Dome Sld Th |Linx Te Connectivity ANT-868-JJB-HT-T
2 868MHz 24MHz , 7.1mm*7.1mm*12.2mm
ANTENNAS - RF AERIALS-ANTENNAS-DISHES;
Antenna Mini Hi-Temp 868MHz THM T&R Antenna Type: Dome/Puck Band Type: Single Band Primary Application: LoRaWAN LPWAN Communication Protocol: LoRaWAN Wi-Fi LPWAN Mounting Location: Internal/Embedded Dome/Puck Single Band LoRaWAN | Antenna | Part Number: ANT-868-JJB-HT-T | Internal Number: ANT-868-JJB-HT-T | TE Connectivity |