TE Connectivity ANT-868-ID-2000-SMA
868MHz ID Series Industrial 1/2 Wave Dipole Antenna, 2m Cable, SMA Connector
Schede tecniche e documenti
TE Connectivity
Technical Drawing1 pagina2 anni fa
Datasheet7 pagine2 anni fa
IHS
Master Electronics
JRH Electronics
Component Distributors Inc.
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+46.95%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity ANT-868-ID-2000-SMA fornite dai suoi distributori.
Rf Ant 868Mhz Whip Str Brkt 2M Rohs Compliant: Yes |Linx Te Connectivity ANT-868-ID-2000-SMA
ANTENNA IND DIPOLE 868MHZ RG58 2M RPS
1.9 868MHz 50MHz , 124.6mm*31.2mm*124.6mm
ANTENNAS - RF AERIALS-ANTENNAS-DISHES;
AGASTAT RF ANT 868MHZ WHIP STR BRKT 2M
ANTENNA IND DIPOLE 868MHZ RG58 2M RPS Antenna Type: Terminal/Duck Band Type: Single Band Primary Application: LoRaWAN LPWAN Communication Protocol: LoRaWAN Wi-Fi LPWAN Mounting Location: Remote Terminal/Duck Single Band LoRaWAN | Antenna | Part Number: ANT-868-ID-2000-SMA | Internal Number: L9000151-01 | TE Connectivity |