TE Connectivity ANT-868-CW-RCS-SMA
External Antenna, Whip - Duck, Single Band, 850MHz to 880MHz, Linear, SMA Connector
Sager Electronics
TME
RS (Formerly Allied Electronics)
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+19.19%
Supply Chain
Introduction Date2023-04-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
Parti correlate
Yageo GroupW1030
External Antenna, Whip - Dipole, Single Band, 2.4GHz -2.5GHz, Vertical, RP SMA Connector
Yageo GroupW1038
External Antenna, Whip - Dipole, Single Band, 868MHz-928MHz, Vertical, SMA Connector
RF Antenna, 915MHz, Whip, 4dBi, 50 ohm, Vertical, 1W, 1.8 VSWR, SMA Connector
TaoglasGW.11.A153
WIFI Terminal Dipole Antenna 2.4GHz Dipole Antenna RP-SMA(M) Hinged
TaoglasTI.10.0112
RF Antenna, 433.05 to 434.79MHz, Whip, 0dBi, 50 ohm, Linear
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity ANT-868-CW-RCS-SMA fornite dai suoi distributori.
868MHz RCS Series Reduced Height Right Angle 1/4 Wave Monopole Whip Antenna, SMA Connector
Rf Ant 868Mhz Whip Ra Sma Male Rohs Compliant: Yes |Linx Te Connectivity ANT-868-CW-RCS-SMA
Antenna 1/4 Wave R-Angle 868MHz SMA
Base Station/Broadcast Transmission Antenna
Antenna Helical 3.6dBi Gain 880MHz
2 868MHz 30MHz SMA(DO-214AC) 53.5mm*16.6mm*53.5mm
RF ANTENNA, 850 TO 880MHZ, 3.6DBI;
ANTENNA 868MHZ 1/2WAVE WHIP SMA
ANT-868-CW-RCS-SMA, TE CONNECTIVITY/AMP BRAND
868 MHz Right Angle Monopole Whip
RS APAC
ANTENNAS - RF AERIALS-ANTENNAS-DISHES;
Antenna 1/4 Wave R-Angle 868MHz SMA Antenna Type: Terminal/Duck Band Type: Single Band Primary Application: LPWAN LoRaWAN Communication Protocol: LPWAN Wi-Fi LoRaWAN Mounting Location: External Terminal/Duck Single Band LPWAN | Antenna | Part Number: ANT-868-CW-RCS-SMA | Internal Number: ANT-868-CW-RCS-SMA | TE Connectivity |