TE Connectivity ANT-868-CW-RAH-SMA
868MHz RAH Series Reduced Height Right Angle 1/4 Wave Monopole Whip Antenna, SMA Connector
Schede tecniche e documenti
TE Connectivity
Datasheet4 pagine2 anni fa
Datasheet5 pagine2 anni fa
Datasheet8 pagine2 anni fa
Datasheet10 pagine2 anni fa
Datasheet15 pagine2 anni fa
Datasheet13 pagine2 anni fa
Datasheet3 pagine2 anni fa
Datasheet2 pagine2 anni fa
Datasheet4 pagine2 anni fa
Datasheet7 pagine2 anni fa
Technical Drawing1 pagina3 anni fa
Sager Electronics
Master Electronics
Component Distributors Inc.
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+102%
Supply Chain
Introduction Date2023-04-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 days ago)
Parti correlate
Yageo GroupW1030
External Antenna, Whip - Dipole, Single Band, 2.4GHz -2.5GHz, Vertical, RP SMA Connector
Yageo GroupW1038
External Antenna, Whip - Dipole, Single Band, 868MHz-928MHz, Vertical, SMA Connector
TaoglasGW.15.2113
BASE STATION/BROADCAST TRANSMISSION ANTENNA, 2400MHZ MIN, 2500MHZ MAX ROHS COMPLIANT: YES
RF Antenna, 915MHz, Whip, 4dBi, 50 ohm, Vertical, 1W, 1.8 VSWR, SMA Connector
TaoglasGW.11.A153
WIFI Terminal Dipole Antenna 2.4GHz Dipole Antenna RP-SMA(M) Hinged
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity ANT-868-CW-RAH-SMA fornite dai suoi distributori.
Rf Ant 868Mhz Whip Ra Sma Male |Linx Te Connectivity ANT-868-CW-RAH-SMA
Antenna 1/4 Wave R-Angle 868MHz SMA
Base Station/Broadcast Transmission Antenna
Antennas SMA Reduced Height 1/4 Wave Whip 868MHz
ANTENNA 868MHZ 1/4WAVE WHIP SMA
Antenna 1/4 Wave R-Angle 868MHz SMA Antenna Type: Terminal/Duck Band Type: Single Band Primary Application: LPWAN LoRaWAN Communication Protocol: LoRaWAN Wi-Fi LPWAN Mounting Location: External Terminal/Duck Single Band LPWAN LoRaWAN | Antenna | Part Number: ANT-868-CW-RAH-SMA | Internal Number: ANT-868-CW-RAH-SMA | TE Connectivity |