TE Connectivity ANT-868-CW-HWR-SMA
Rf Antenna, 853 To 883Mhz, -2.3Dbi Rohs Compliant: Yes |Linx Te Connectivity ANT-868-CW-HWR-SMA
Schede tecniche e documenti
TE Connectivity
Datasheet4 pagine2 anni fa
Datasheet5 pagine2 anni fa
Datasheet8 pagine2 anni fa
Datasheet10 pagine2 anni fa
Datasheet15 pagine2 anni fa
Datasheet13 pagine2 anni fa
Datasheet3 pagine2 anni fa
Datasheet2 pagine2 anni fa
Datasheet4 pagine2 anni fa
Datasheet7 pagine2 anni fa
Technical Drawing1 pagina3 anni fa
Master Electronics
Sager Electronics
ODG (Origin Data Global)
Factory Futures
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+1986%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Parti correlate
868MHz Whip, Right Angle RF Antenna 853MHz ~ 883MHz SMA Male Connector Mount
TE ConnectivityANT-868-WRT-SMA
868MHz WRT Series Low Profile Dome 1/2 Wave Dipole Antenna, SMA Connector
Yageo GroupW5017
External Antenna, Whip - Dipole, Single Band, 868MHz-928MHz, Vertical, SMA Connector
Yageo GroupW1063
ANTENNA, WHIP, 868-928MHZ, 3DBI; Available until stocks are exhausted Alternative available
Rf Antenna, Whip, 868-928Mhz, 2Dbi Rohs Compliant: Yes |Pulse Electronics W5012
RF Antenna, 915MHz, Whip, 4dBi, 50 ohm, Vertical, 1W, 1.8 VSWR, SMA Connector
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity ANT-868-CW-HWR-SMA fornite dai suoi distributori.
External Antenna, Whip - Duck, Single Band, 853MHz to 883MHz, Linear, SMA Connector
Antenna 1/2 Wave Whip Swivel 868MHz SMA
Antenna Dipole -2.3dBi Gain 883MHz
EMBEDDED CELLULAR MODULE DEVELOPMENT KIT
RF ANT 868MHZ WHIP TILT SMA MALE
Antenna 1/2 Wave Whip Swivel 868MHz SMA Antenna Type: Terminal/Duck Band Type: Single Band Primary Application: LPWAN LoRaWAN Communication Protocol: LPWAN Wi-Fi LoRaWAN Mounting Location: External Terminal/Duck Single Band LPWAN | Antenna | Part Number: ANT-868-CW-HWR-SMA | Internal Number: ANT-868-CW-HWR-SMA | TE Connectivity |