TE Connectivity ANT-868-CW-HW-SMA
Rf Antenna, 855 To 880Mhz, 0Dbi Rohs Compliant: Yes |Linx Te Connectivity ANT-868-CW-HW-SMA
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TE Connectivity ANT-868-CW-HW-SMA.
Sager Electronics
Component Distributors Inc.
RS (Formerly Allied Electronics)
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-29.97%
Supply Chain
Introduction Date2023-04-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Parti correlate
868MHz Whip, Right Angle RF Antenna 853MHz ~ 883MHz SMA Male Connector Mount
TE ConnectivityANT-868-WRT-SMA
868MHz WRT Series Low Profile Dome 1/2 Wave Dipole Antenna, SMA Connector
Yageo GroupW5017
External Antenna, Whip - Dipole, Single Band, 868MHz-928MHz, Vertical, SMA Connector
Yageo GroupW1063
ANTENNA, WHIP, 868-928MHZ, 3DBI; Available until stocks are exhausted Alternative available
Rf Antenna, Whip, 868-928Mhz, 2Dbi Rohs Compliant: Yes |Pulse Electronics W5012
RF Antenna, 915MHz, Whip, 4dBi, 50 ohm, Vertical, 1W, 1.8 VSWR, SMA Connector
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity ANT-868-CW-HW-SMA fornite dai suoi distributori.
Antenna 1/2 Wave Whip 868MHz SMA
ANTENNA 1/2 WAVE WHIP 868MHZ SMA, EXTERNAL PLATFORM - LINX
1.9 868MHz 25MHz SMA(DO-214AC) 135.5mm*10.7mm*135.5mm
Antenna Dipole 0dBi Gain 880MHz
ANT-868-CW-HW-SMA, TE CONNECTIVITY/AMP BRAND
EMBEDDED CELLULAR MODULE DEVELOPMENT KIT
RF ANT 868MHZ WHIP STR SMA MALE
Antenna 1/2 Wave Whip 868MHz SMA Antenna Type: Terminal/Duck Band Type: Single Band Primary Application: LPWAN LoRaWAN Communication Protocol: Wi-Fi LPWAN LoRaWAN Mounting Location: External Terminal/Duck Single Band LPWAN Wi-Fi | Antenna | Part Number: ANT-868-CW-HW-SMA | Internal Number: ANT-868-CW-HW-SMA | TE Connectivity |