TE Connectivity ANT-433-CW-HD-SMA
Rf Antenna, 420 To 445Mhz, 0.7Dbi Rohs Compliant: Yes |Linx Te Connectivity ANT-433-CW-HD-SMA
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TE Connectivity ANT-433-CW-HD-SMA.
TE Connectivity
Datasheet4 pagine2 anni fa
Datasheet5 pagine2 anni fa
Datasheet8 pagine2 anni fa
Datasheet10 pagine2 anni fa
Datasheet15 pagine2 anni fa
Datasheet13 pagine2 anni fa
Datasheet3 pagine2 anni fa
Datasheet2 pagine2 anni fa
Datasheet4 pagine2 anni fa
Datasheet7 pagine2 anni fa
Technical Drawing1 pagina3 anni fa
Master Electronics
Sager Electronics
TME
RS (Formerly Allied Electronics)
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+90.76%
Supply Chain
Introduction Date2024-08-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Parti correlate
Yageo GroupW1030
External Antenna, Whip - Dipole, Single Band, 2.4GHz -2.5GHz, Vertical, RP SMA Connector
Yageo GroupW1038
External Antenna, Whip - Dipole, Single Band, 868MHz-928MHz, Vertical, SMA Connector
TaoglasGW.15.2113
BASE STATION/BROADCAST TRANSMISSION ANTENNA, 2400MHZ MIN, 2500MHZ MAX ROHS COMPLIANT: YES
RF Antenna, 915MHz, Whip, 4dBi, 50 ohm, Vertical, 1W, 1.8 VSWR, SMA Connector
TaoglasGW.11.A153
WIFI Terminal Dipole Antenna 2.4GHz Dipole Antenna RP-SMA(M) Hinged
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity ANT-433-CW-HD-SMA fornite dai suoi distributori.
433MHz HD Series Heavy Duty 1/4 Wave Monopole Whip Antenna, SMA Connector
Antenna 1/4 Wave HD Whip 433MHz SMA
2 433MHz 25MHz SMA(DO-214AC) 88mm*13.5mm*88mm
ANT-433-CW-HD-SMA, TE CONNECTIVITY/AMP BRAND
RF ANT 433MHZ WHIP STR SMA MALE
4G/LTE EMBEDDED CELLULAR MODULE
Antenna 1/4 Wave HD Whip 433MHz SMA Antenna Type: Terminal/Duck Band Type: Single Band Primary Application: LoRaWAN LPWAN Communication Protocol: LPWAN LoRaWAN Mounting Location: External Terminal/Duck Single Band LoRaWAN LPWAN | Antenna | Part Number: ANT-433-CW-HD-SMA | Internal Number: ANT-433-CW-HD-SMA | TE Connectivity |