TE Connectivity ANT-418-PW-QW-UFL
418MHz PW Series 1/4 Wave Monopole Whip Antenna, U.FL/MHF Compatible Connector
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TE Connectivity ANT-418-PW-QW-UFL.
Technical Drawing1 pagina3 anni fa
IHS
Master Electronics
Sager Electronics
JRH Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+48.81%
Supply Chain
Introduction Date2020-01-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 days ago)
Parti correlate
TE ConnectivityANT-2.4-PW-QW-UFL
2.4GHz PW Series 1/2 Wave Dipole Whip Antenna, U.FL/MHF Compatible Connector
TE ConnectivityANT-868-PW-QW-UFL
868MHz PW Series 1/4 Wave Monopole Whip Antenna, U.FL/MHF Compatible Connector
TE ConnectivityANT-2.4-PW-QW
2.4GHz PW Series 1/2 Wave Dipole Whip Antenna, Cut Cable