TE Connectivity ANT-418-CW-HW
418MHz HW Series 1/4 Wave Monopole Whip Antenna, RP-SMA Connector
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TE Connectivity ANT-418-CW-HW.
TE Connectivity
Datasheet4 pagine2 anni fa
Datasheet5 pagine2 anni fa
Datasheet8 pagine2 anni fa
Datasheet10 pagine2 anni fa
Datasheet15 pagine2 anni fa
Datasheet13 pagine2 anni fa
Datasheet3 pagine2 anni fa
Datasheet2 pagine2 anni fa
Datasheet4 pagine2 anni fa
Datasheet7 pagine2 anni fa
Technical Drawing1 pagina3 anni fa
Master Electronics
Sager Electronics
JRH Electronics
Component Distributors Inc.
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+52.27%
Supply Chain
Introduction Date2023-04-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Parti correlate
TE ConnectivityANT-418-WRT-RPS
418MHz WRT Series Low Profile Dome 1/2 Wave Dipole Antenna, RP-SMA Connector
TE ConnectivityANT-418-MHW-RPS-S
418MHz MHW Series Stick-On 1/2 Wave Dipole Antenna, 2m Cable, RP-SMA Connector
TE Connectivity / AMPANT-418-MHW-SMA-L
418MHz MHW Series Stick-On 1/2 Wave Dipole Antenna, 4.5m Cable, SMA Connector
TaoglasTI.10.0112
RF Antenna, 433.05 to 434.79MHz, Whip, 0dBi, 50 ohm, Linear
TaoglasTI.15.3113
433MHz Terminal Antenna SMA(M) Hinged 90 degree
Antennas TI.10 433MHz 0dBi Terminal Antenna RoHS Compliant: Yes
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity ANT-418-CW-HW fornite dai suoi distributori.
Rf Ant 418Mhz Whip Str Rp-Sma Ml |Linx Te Connectivity ANT-418-CW-HW
Antenna 1/4 Wave Whip 418MHz RPS
ANTENNA WITHCENTER FREQ. 315MHZ
EMBEDDED CELLULAR MODULE DEVELOPMENT KIT
2 418MHz 30MHz 120mm*10.7mm*120mm
ANTENNAS - RF AERIALS-ANTENNAS-DISHES;
Antenna 1/4 Wave Whip 418MHz RPS Antenna Type: Terminal/Duck Band Type: Single Band Primary Application: Cat-M/NB-IoT Cellular Communication Protocol: Cellular Cat-M/NB-IoT Mounting Location: External Terminal/Duck Single Band Cat-M/NB-IoT Cellular | Antenna | Part Number: ANT-418-CW-HW | Internal Number: ANT-418-CW-HW | TE Connectivity |