TE Connectivity ANT-315-HESM
315MHz HE Series Embedded Helical 1/4 Wave Monopole Antenna, Surface-Mount
Production
Richiedi un campioneScheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TE Connectivity ANT-315-HESM.
TE Connectivity
Technical Drawing1 pagina2 anni fa
Datasheet4 pagine2 anni fa
Datasheet5 pagine2 anni fa
Datasheet8 pagine2 anni fa
Datasheet10 pagine2 anni fa
Datasheet19 pagine2 anni fa
Datasheet15 pagine2 anni fa
Datasheet13 pagine2 anni fa
Datasheet3 pagine2 anni fa
Datasheet2 pagine2 anni fa
Datasheet2 pagine2 anni fa
Datasheet4 pagine2 anni fa
Datasheet7 pagine2 anni fa
JRH Electronics
Sager Electronics
Factory Futures
Component Distributors Inc.
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+98.20%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Parti correlate
Yageo GroupW3126
Rf Antenna, Helical, 315Mhz, -5Dbi Rohs Compliant: Yes |Pulse Electronics W3126
Yageo GroupW3008
Chip Antenna, Ceramic, 2.44175 GHz, 1.1 dBi, linear, 3.2mm x 1.6mm x 1.1mm
Yageo GroupW3008C
Chip Antenna, Ceramic, 2.44175 GHz, 1.3 dBi, Linear, 3.2mm x 1.6mm x 1.1mm
Antenna, Chip, Ceramic, 2.45 GHz, 50 Ohm, 3.2mm x 1.6mm x 1.2mm
AntenovaA5839
ANTENNA CHIP 2.4GHZ SMD LEFT FD / Antenna SMD -1.2dBi Gain 2500MHz 5-Pin SMD T/R
Chip Antenna, Single Band, 2.8 GHz, Surface Mount
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity ANT-315-HESM fornite dai suoi distributori.
315 MHz 1/4 Wave Compact Helical Antenna
Antenna 1/4 Wave Coil 315MHz SMT
General ISM 305MHz 325MHz 38.1mm*6.4mm*8.89mm
ANT-315-HESM, TE CONNECTIVITY/AMP BRAND
RF ANT 315MHZ HELICAL SOLDER SMD
Antenna 1/4 Wave Coil 315MHz SMT Antenna Type: Helical Band Type: Single Band Primary Application: LPWAN Communication Protocol: LPWAN Mounting Location: Internal/Embedded Helical Single Band LPWAN | Antenna | Part Number: ANT-315-HESM | Internal Number: ANT-315-HESM | TE Connectivity |