TE Connectivity ANT-2.4-ID-2000-RPS
2.4GHz ID Series Industrial 1/2 Wave Dipole Antenna, 2m Cable, RP-SMA Connector
Production
Pagina del produttoreScheda dati
Schede tecniche e documenti
TE Connectivity
Technical Drawing1 pagina2 anni fa
Master Electronics
TME
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-13.89%
Supply Chain
Introduction Date2020-03-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity ANT-2.4-ID-2000-RPS fornite dai suoi distributori.
ANTENNA IND DIPOLE 2.4GHZ RG58 2M RPS
Bulk 1 Bracket Mount Whip Straight RF Antenna 3dBi 2.4GHz
Antenna Dipole 3dBi Gain 2600MHz
3dB 1.9 50¦¸ 2.4GHz 250MHz , 119.4mm*31.2mm*104.4mm
RF ANTENNA, 2.4 TO 2.485GHZ, 3.9DBI;
RF ANT 2.4GHZ WHIP STR BRK MT 2M
Rf Antenna, 2.4 To 2.485Ghz, 3.9Dbi; Antenna Type:Wifi/Bluetooth/Zigbee/Wlan; Frequency Min:2.4Ghz; Frequency Max:2.485Ghz; Antenna Mounting:Rp Sma Connector; Gain:3.9Dbi; Vswr:1.4; Input Power:10W; Input Impedance:50Ohm Rohs Compliant: Yes |Linx Te Connectivity ANT-2.4-ID-2000-RPS
ANTENNA IND DIPOLE 2.4GHZ RG58 2M RPS Antenna Type: Terminal/Duck Band Type: Single Band Primary Application: Bluetooth ISM Zigbee Communication Protocol: Bluetooth ISM Zigbee Mounting Location: Remote Terminal/Duck Single Band Bluetooth | Antenna | Part Number: ANT-2.4-ID-2000-RPS | Internal Number: L9000077-01 | TE Connectivity |