TE Connectivity 44A0111-22-0-MX
Wire And Cable, 1 Conductor(s), 22AWG, 600V, Flexible Cord And Fixture Wire
Production
Richiedi un campioneScheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TE Connectivity 44A0111-22-0-MX.
IHS
Datasheet3 pagine1 anno fa
JRH Electronics
Electro Sonic
TE Connectivity
Master Electronics
Supply Chain
Introduction Date2014-01-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
Parti correlate
TE Connectivity / Raychem44A0111-16-9-MX
Wire And Cable, 1 Conductor(s), 16AWG, 600V, Flexible Cord And Fixture Wire
TE Connectivity / Raychem282002-014
Hook-Up Wire, 16Awg, Red, Pvdf, 1M Rohs Compliant: Yes |Raychem Te Connectivity 44A0111-16-2-MX
TE Connectivity / Raychem44A0111-18-0-MX
Wire And Cable, 1 Conductor(s), 18AWG, 600V, Flexible Cord And Fixture Wire
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity 44A0111-22-0-MX fornite dai suoi distributori.
22 AWG 600V 1.19 mm Spec 44 Spec 55 Wire and Cable
High Performance Cable 1Conductors 22AWG 1.19mm Tin Plated Copper Black 600VAC
Cross Referenced to RAYCHEM / TYCO ELECTRONICS - Part: RYC44A0111-22-0-US
282030-013, TE CONNECTIVITY / RAYCHEM
HOOK-UP DL STRND 22AWG BLK 1=1FT
44A0111-22-0 Cable Type: Spec 44 Operating Voltage: 600 V Wire & Cable Insulation Material: Modified Radiation Cross-linked PVDF Conductor Material: Tin-Coated Copper Wire Size: 22 AWG Spec 44 600 V Modified Radiation Cross-linked PVDF Tin-Coated Copper | Hook Up Wire | Part Number: 44A0111-22-0-MX | Internal Number: 282030-013 | Alias Number: 9-1192095-9 | 22 AWG | TE Connectivity | RAYCHEM