TE Connectivity 36502CR10JTDG
Inductor, High Frequency, Ind 0.1 Uh, Tol 5%, Cur-rtg 0.65 A, SMT, 1008
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TE Connectivity 36502CR10JTDG.
IHS
Datasheet4 pagine1 anno fa
Master Electronics
Sager Electronics
TE Connectivity
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Introduction Date2005-12-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Parti correlate
General Purpose Inductor, 0.1uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2520/1008
Inductor RF Wirewound 0.1uH 5% 25MHz 60Q-Factor Ceramic 0.65A 0.56Ohm DCR 1008 T/R
Inductor RF Wirewound 0.1uH 5% 150MHz 50Q-Factor Ceramic 0.4A 0.46Ohm DCR 0805 T/R
Inductor RF Wirewound 0.1uH 5% 25.2MHz 60Q-Factor Ceramic 0.65A 0.56Ohm DCR 1008 T/R
Inductor RF Wirewound 0.1uH 5% 150MHz 60Q-Factor Ferrite 0.4A 0.46Ohm DCR 0805 T/R
General Purpose Inductor, 0.1uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2015/0805
Inductor RF Wirewound 0.1uH 5% 150MHz 34Q-FactorCeramic 0.47A 0.54Ohm DCR 0603 T/R
General Purpose Inductor, 0.1uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
General Purpose Inductor, 0.096uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0402
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity 36502CR10JTDG fornite dai suoi distributori.
High Frequency & RF Inductors, High Frequency, Surface Mount, Taped & Reeled, 2.92 x 2.79 x 2.1 mm, 5 %, Inductance .1 µH, 650 mA, Sigma 3650
INDUCTOR, R10, 5%, 1008 CASE; Inductance: 100nH; Product Range: 36502C Series; DC Current Rating: 650mA; High Frequency Inductor Case: 1008 [2520 Metric]; Inductor Construction: Wirewound; DC Resistance Max: 0.56ohm; Inductance Tolerance: ± 5%; Self Resonant Frequency Min: 1GHz; External Depth: 2.1mm; External Length / Height: 2.92mm; External Width: 2.79mm; Inductor Case Style: 1008 [2520 Metric]; Operating Temperature Max: 125°C; Operating Temperature Min: -40°C
3650 1008 0.10uH 5% 2K RL Inductance: .1 µH Inductor Type: High Frequency Current Rating (Max): 650 mA DC Resistance: .56 Ω Package Size Code: 1008 0.1 µH High Frequency 650 mA .56 Ω | High Frequency & Rf Inductor | Part Number: 36502CR10JTDG | Internal Number: 1-1879023-7 | TE Connectivity | Sigma