TE Connectivity 3204X501P
Res Cermet Trimmer 500 Ohm 25% 0.1W(1/10W) 1(Elec)/1(Mech)Turns 2.3mm (5 X 5.2 X 2.3mm) J-Hook SMD
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TE Connectivity 3204X501P.
IHS
Datasheet2 pagine1 anno fa
Master Electronics
TE Connectivity
Sager Electronics
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
SnapEDA
Impronta
3DScarica
TraceParts
3DScarica
Ultra Librarian
SimboloImpronta
Scarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.80.50
Introduction Date2009-09-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
LTB Date2022-08-31
LTD Date2022-10-31
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 years ago)
Parti correlate
TRIMMER, CERMET, REST 500 OHMS, SMD,1 TURN, PWR 0.25W, DIM 0.177INLX0.177INWX0.1INH
Res Cermet Trimmer 500 Ohm 20% 0.25W 1(Elec)/1(Mech)Turn 2.5mm (5 X 5.5 X 2.7mm) J-Hook SMD T/R
TT Electronics23AR500LFTR
Trimmer, Cermet, 0.25W, 500ohm, 200V, 20% +/-Tol, 100ppm/Cel, 1 Turn(s), 2018
Trimmer, Cermet, 0.125W, 500ohm, 200V, 20% +/-Tol, 100ppm/Cel, 1 Turn(s), 1413
Res Cermet Trimmer 500 Ohm 20% 1/8W 11(Elec)Turn (3.9 X 3.52 X 4.16mm) J-Hook SMD Embossed T/R
Res Cermet Trimmer 500 Ohm 25% 1/5W 1(Elec)/1(Mech)Turn 3.8mm (3.8 X 4.5 X 1.5mm) SMD Embossed T/R
TE Connectivity3142W501P
Res Cermet Trimmer 500 Ohm 25% 0.15W 1(Elec)/1(Mech)Turns (4 X 4.8 X 2.6mm) Foot Print SMD T/R
PanasonicEVM3VSX50B52
Res Cermet Trimmer 500 Ohm 25% 3/20W 1Turn (3.1 X 3.75 X 1.4mm) Foot Print SMD Carrier T/R
Trimmer, Cermet, 0.125W, 500ohm, 200V, 20% +/-Tol, 100ppm/Cel, 1 Turn(s), 1514
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity 3204X501P fornite dai suoi distributori.
Trimmer, Cermet, 0.1W, 500ohm, 25% +/-Tol, 250ppm/Cel, 25 Turn(s)
TRIMMER, SMD, 3204 500R; Track Resistance: 500ohm; No. of Turns: 1Turns; Potentiometer Mounting: Surface Mount Device; Product Range: 3204X Series; Power Rating: 10mW; Resistance Tolerance: ± 25%; Temperature Coefficient: ± 250
TRIMMER POTENTIOMETER 500 OHM 1TURN SMD; Trimmer Type:Single Turn; Element Material:Cermet; Adjustment Type:Top Adjust; Track Resistance:500ohm; Potentiometer Mounting:Surface Mount; No. of Turns:1Turns; Product Range:3204 Series RoHS Compliant: Yes