TE Connectivity 20KEPS10AFPWHM
Kep 20A 1S High Plus Sp Wye 440 VAC | Te Connectivity 20KEPS10AFPWHM
Production
Pagina del produttoreScheda dati
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TE Connectivity 20KEPS10AFPWHM.
JRH Electronics
Datasheet3 pagine1 anno fa
Datasheet4 pagine1 anno fa
Electro Sonic
TE Connectivity
Supply Chain
Introduction Date2021-05-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 days ago)
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity 20KEPS10AFPWHM fornite dai suoi distributori.
Power Line Filter 50Hz/60Hz 20A 440VAC Terminal Block DIN Rail
POWER LINE FILTER, 3-PH, 20A, 440VAC ROHS COMPLIANT: YES
Power Line Filter For Din 35 Rail Installation
LINE FILTER 440VAC 20A CHASS MNT
3-Phase Filters, 20A Current Rating, Terminal Block Input, Terminal Block Output, WYE (4 wire + ground), Operating Voltage 440 VAC, DIN Rail