TE Connectivity / Raychem 82A6013-6
Hook-up Wire 6AWG 7.67mm Nickel Coated Copper White 600VAC
Schede tecniche e documenti
IHS
Datasheet4 pagine1 anno fa
TE Connectivity
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Supply Chain
Introduction Date2019-09-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
TE Connectivity / Raychem22759/41-6-9
Wire And Cable 6Awg 600V Flexible Cord And Fixtur |Raychem Te Connectivity 218553-001
TE Connectivity / Raychem55PC0211-6-9CS2502
Wire And Cable, 6AWG, 600V, Flexible Cord And Fixture Wire
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity / Raychem 82A6013-6 fornite dai suoi distributori.
Cross Referenced to TE CNTY RAYCHEM - Part RYC82A6013-6
82A6013-6/ Pkg |Raychem Te Connectivity 82A6013-6
Power Cable, Spec 80, 600VAC Voltage Rating, White Cable Color, Operating Temperature Range -65 – 200 °C, 6 AWG Wire Size, RAYCHEM 82 Series
Multi-Conductor Cables 82A6013-6
944439-000, TE CONNECTIVITY / RAYCHEM
HOOK-UP DUAL WALL STRND 6AWG BLU