TE Connectivity / P&B R10-E2P2-J2.5K
Power Relay 70VDC 2.5KOhm 3A DPDT(24.13x18.67x30.15)mm THT General Purpose Relay
Scheda dati
Schede tecniche e documenti
Master Electronics
Datasheet6 pagine14 anni fa
DigiKey
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Parti correlate
TE Connectivity3-1393766-4
R10 Series Electromechanical Relay DPDT 3A 12VDC 2500Ohm Socket
TE Connectivity6-1393765-6
R10 Series Electromechanical Relay DPDT 3A 24VDC 2500Ohm Socket
Electromechanical Relay DPDT 3A 70VDC 2.5KOhm Through Hole
TE ConnectivityR10-E2Y2-S3.2K
Power Relay 24VDC 3.2KOhm 3A DPDT(24.13x18.67x30.15)mm THT General Purpose Relay
G2R Power Relay Flux Protection Double-Winding Latching DPDT 4A 24VDC Through Hole Tray
Power Relay 48VDC 2.66KOhm 3A DPDT(27.5x14x41)mm Socket Miniature Relay
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity / P&B R10-E2P2-J2.5K fornite dai suoi distributori.