TE Connectivity / DEUTSCH YDTS24H25-29DEV001
Circular Connector MIL-DTL-38999 Hermetic Receptacle 29 Position Socket Contact Jam Nut Solder
Schede tecniche e documenti
IHS
Datasheet290 pagine8 anni fa
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 11 months ago)
Parti correlate
Amphenol IndustrialPT07A-8-3S
MIL Series Connector, 3 Contact(s), Aluminum Alloy, Female, Solder Terminal, Receptacle
Amphenol IndustrialPT07E-12-3S
Conn MIL-C-26482 Circular SKT 3 POS Solder ST Jam Nut 3 Terminal 1 Port
Amphenol IndustrialPT07E-12-4S
MIL Series Connector, 4 Contact(s), Aluminum Alloy, Female, Solder Terminal, Receptacle
Amphenol IndustrialPT07E-14-18S
Conn MIL-C-26482 Circular SKT 18 POS Solder ST Jam Nut 18 Terminal 1 Port
Amphenol IndustrialMS3114F14-19P
Conn MIL-C-26482 Circular PIN 19 POS Solder ST Jam Nut 19 Terminal 1 Port
Amphenol IndustrialMS3114F14-18P
Conn MIL-C-26482 Circular PIN 18 POS Solder ST Jam Nut 18 Terminal 1 Port
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity / DEUTSCH YDTS24H25-29DEV001 fornite dai suoi distributori.
MIL Series Connector, 29 Contact(s), Aluminum Alloy, Female, Solder Terminal, Receptacle
Deutsch DTS Series, 29 Way Jam Nut Connector Receptacle,Shell Size 25, Threaded, MIL-DTL-38999