TE Connectivity / DEUTSCH DTM06-12SB-E007
Combination Line Connector, 12 Contact(s), Female, Crimp Terminal, Plug
Schede tecniche e documenti
IHS
Datasheet7 pagine1 anno fa
Datasheet7 pagine1 anno fa
TE Connectivity
Future Electronics
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+109%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.30
Introduction Date2018-01-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Parti correlate
Micro-Fit 3.0BMI 44432 ROHS3Compliant Board Guide Tin Connector Header 200.0muin 5.08mum
TE Connectivity / DEUTSCHDT06-12SC-CE06
Combination Line Connector, 12 Contact(s), Female, Plug
Connector Wire to Board Header 12 Position 3mm Solder Right Angle Thru-Hole Tray
Pin Header, Power, 3 mm, 2 Rows, 12 Contacts, Through Hole Straight, Micro-Fit 3.0 43045
TE Connectivity776437-1
Connector Housing, AMPSEAL, Plug, 12 Ways, 4.5 mm, AMP AMPSEAL Series Socket Contacts
TE Connectivity776533-1
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity / DEUTSCH DTM06-12SB-E007 fornite dai suoi distributori.
DTM Series 12 Position Dual Row Female Socket Free Hanging Plug Connector
DTM Series; 12 Way Plug Connector; withCrimp Termination
Plg, 12P, Blk, N, Xcap, B |Deutsch Te Connectivity DTM06-12SB-E007
Conn Housing PL 12 POS 4.19mm Crimp ST Cable Mount Black Box
AUTOMOTIVE CONNECTOR HOUSINGS COMPONENTS;
AGASTAT Automotive HousingsPLG 12P BLK N XCAP B
DTM 12 way plug B keyin g& boot adaptor
PLG, 12P, BLK, N, XCAP, B Connector & Housing Type: Housing for Female Terminals Mating Pin Diameter: .04 in Mating Pin Diameter: 1.02 mm Connector System: Wire-to-Wire Number of Positions: 12 Housing for Female Terminals .04" 1.02 mm Wire-to-Wire | Ampseal Header | .04" | TE Connectivity