TE Connectivity / Corcom 60KEHD10BFPD
Power Line Filter, 60A, 520VAC, 3 Phase, Flanged, Keh Series | TE Connectivity 60KEHD10BFPD
NRND
Pagina del produttoreScheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
IHS
Datasheet3 pagine1 anno fa
Datasheet3 pagine1 anno fa
RS (Formerly Allied Electronics)
TE Connectivity
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-33.33%
Supply Chain
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 2 weeks ago)
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity / Corcom 60KEHD10BFPD fornite dai suoi distributori.
Power Line Filter 3-Phase Dual Stage 50Hz 60A 520V Terminal Block Flange Mount
Power Line Filter KEH 60A Dual Stage 520
RS APAC
Three Phase EMI Filter, 520V, 50/60HzHz
LINE FILTER 520VAC 60A CHASS MNT
Power Line Filter, 3 Phase, 60A, 520Vac; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:520Vac; Current Rating:60A; No. Of Phases:Three Phase; No. Of Stages:-; Filter Input Terminals:Terminal Block; Product Range:Keh Series Rohs Compliant: Yes |Corcom Te Connectivity 60KEHD10BFPD
KEH 60A 2S SP DELTA 520VAC Current Rating: 60 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: DELTA (3 wire + ground) Operating Voltage: 520 VAC 3-Phase Filter | 60 A Terminal Block DELTA (3 wire + ground) | Part Number: 60KEHD10BFPD | Internal Number: 4-1609969-4 | TE Connectivity