TE Connectivity / Corcom 36KEPS10AFPW
Power Line Filter, 36A, 440VAC, 3 Phase, Flanged, Kep Series | TE Connectivity 36KEPS10AFPW
NRND
Pagina del produttoreScheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
IHS
Datasheet4 pagine1 anno fa
TE Connectivity
RS (Formerly Allied Electronics)
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-29.41%
Supply Chain
Introduction Date2020-07-07
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 2 weeks ago)
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity / Corcom 36KEPS10AFPW fornite dai suoi distributori.
Power Line Filter 3-Phase Single Stage 50Hz 36A 440V Terminal Block Flange Mount
Three Phase EMI Filter, 440V, 50/60HzHz
TE Connectivity 36KEPS10AFPW EMI 滤波器
KEP 36A 1S HIGH PLUS SP WYE 440VAC
LINE FILTER 440VAC 36A CHASS MNT
KEP 36A 1S HIGH PLUS SP WYE 440VAC 3-Phase Filter Current Rating: 36 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: WYE (4 wire + ground) Continuous Operating Voltage (Max): 440 VAC 3-Phase Filter | 36 A Terminal Block WYE (4 wire + ground) | Part Number: 36KEPS10AFPW | Internal Number: 1-1609968-6 | TE Connectivity