TE Connectivity / Corcom 16KEVD10BBSW
Power Line Filter, 16A, 520VAC, 3 Phase, Flanged, Kev-BS Series | TE Connectivity 16KEVD10BBSW
NRND
Pagina del produttoreScheda dati
IHS
Datasheet4 pagine1 anno fa
Datasheet4 pagine1 anno fa
JRH Electronics
TE Connectivity
Electro Sonic
Trend di 3 mesi:
-28.57%
Supply Chain
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 4 weeks ago)
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity / Corcom 16KEVD10BBSW fornite dai suoi distributori.
Power Line Filter 3-Phase Dual Stage 50Hz 16A 520V Terminal Block Flange Mount
Power Line Filters KEV 16A 2S SP WYE BS 520 VAC
Three Phase EMI Filter, 520V, 50/60HzHz
KEV 16A 2S SP WYE BS 520VAC Current Rating: 16 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: WYE (4 wire + ground) Operating Voltage: 520 VAC 16 A Terminal Block WYE (4 wire + ground) | TE Connectivity