TE Connectivity / Corcom 150KESS6BFPW
Power Line Filter 3-Phase Single Stage 50Hz 150A 520V Threaded Bolt Flange Mount
IHS
Datasheet3 pagine1 anno fa
Trend di 3 mesi:
+20.00%
Supply Chain
Introduction Date2020-07-07
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 2 weeks ago)
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity / Corcom 150KESS6BFPW fornite dai suoi distributori.
Avnet Japan
Filter, KES 150A 1S NUT WYE 520VAC 50HZ | TE Connectivity 150KESS6BFPW
Power Line Filter, 3 Phase, 150A, 520Vac Rohs Compliant: Yes |Corcom Te Connectivity 150KESS6BFPW
Three Phase EMI Filter, 520V, 50/60HzHz
TE Connectivity 150KESS6BFPW EMI 滤波器
LINE FLTR 520VAC 150A CHASS MNT
KES 150A 1S NUT WYE 520VAC Current Rating: 150 A Input Termination Type: Threaded Bolt Output Termination Type: Threaded Bolt Wiring Configuration: WYE (4 wire + ground) Operating Voltage: 520 VAC 3-Phase Filter | 150 A Threaded Bolt WYE (4 wire + ground) | Part Number: 150KESS6BFPW | Internal Number: 5-1609966-5 | TE Connectivity