TE Connectivity / Corcom 150KEPS6AFPW
Power Line Filter 3-Phase Single Stage 50Hz 150A 440V Threaded Bolt Flange Mount
IHS
Datasheet4 pagine1 anno fa
Trend di 3 mesi:
-28.57%
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity / Corcom 150KEPS6AFPW fornite dai suoi distributori.
Avnet Japan
Filter, KEP 150A 1S HIGH PLUS NUT WYE 440 VAC | TE Connectivity 150KEPS6AFPW
Power Line Filter, 3 Phase, 150A, 440Vac Rohs Compliant: Yes |Corcom Te Connectivity 150KEPS6AFPW
Three Phase EMI Filter, 440V, 50/60HzHz
TE Connectivity 150KEPS6AFPW EMI 滤波器
LINE FLTR 440VAC 150A CHASS MNT
KEP 150A 1S HIGH PLUS NUT WYE 440VAC Current Rating: 150 A Input Termination Type: Threaded Bolt Output Termination Type: Threaded Bolt Wiring Configuration: WYE (4 wire + ground) Operating Voltage: 440 VAC 3-Phase Filter | 150 A Threaded Bolt WYE (4 wire + ground) | Part Number: 150KEPS6AFPW | Internal Number: 2-1609968-4 | TE Connectivity