TE Connectivity / Corcom 150KEMS10ABSD
Power Line Filter 3-Phase Single Stage 50Hz 150A 440V Terminal Block Flange Mount
IHS
Datasheet3 pagine1 anno fa
Datasheet3 pagine1 anno fa
Trend di 3 mesi:
-39.13%
Supply Chain
Introduction Date2020-07-06
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 2 weeks ago)
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity / Corcom 150KEMS10ABSD fornite dai suoi distributori.
Avnet Japan
Filter, KEM 150A 1S HIGH PER SP BS DELTA 440 VAC | TE Connectivity 150KEMS10ABSD
Power Line Filter, 3 Phase, 150A, 440Vac Rohs Compliant: Yes |Corcom Te Connectivity 150KEMS10ABSD
Three Phase EMI Filter, 440V, 50/60HzHz
TE Connectivity 150KEMS10ABSD EMI 滤波器
LINE FLTR 440VAC 150A CHASS MNT
KEM 150A 1S HIGH PER SP BS DELTA 440VAC Current Rating: 150 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: DELTA (3 wire + ground) Operating Voltage: 440 VAC 3-Phase Filter | 150 A Terminal Block DELTA (3 wire + ground) | Part Number: 150KEMS10ABSD | Internal Number: 3-1609967-7 | TE Connectivity