TE Connectivity / Corcom 150KEHD10AFPD
Power Line Filter, General Purpose, 440 VAC, 150 A, Three Phase, Chassis Mount
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity / Corcom 150KEHD10AFPD fornite dai suoi distributori.
POWER LINE FILTER, 3 PHASE, 150A, 440VAC; Available until stocks are exhausted
TE Connectivity 150KEHD10AFPD EMI 滤波器
FILTER, KEH 150A 2S SP DELTA 440 VAC
Power Line Filter, 3 Phase, 150A, 440Vac; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:440Vac; Current Rating:150A; No. Of Phases:Three Phase; No. Of Stages:-; Filter Input Terminals:Terminal Block; Product Range:Keh Series Rohs Compliant: Yes |Corcom Te Connectivity 150KEHD10AFPD