TE Connectivity / Corcom 100KEMS10BFPD
Power Line Filter 3-Phase Single Stage 50Hz 100A 520V Terminal Block Flange Mount
IHS
Datasheet3 pagine1 anno fa
Datasheet3 pagine1 anno fa
Trend di 3 mesi:
-20.00%
Supply Chain
Introduction Date2020-07-06
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 2 weeks ago)
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity / Corcom 100KEMS10BFPD fornite dai suoi distributori.
Avnet Japan
Filter, KEM 100A 1S HIGH PER SP DELTA 520 VAC | TE Connectivity 100KEMS10BFPD
Power Line Filter, 3 Phase, 100A, 520Vac Rohs Compliant: Yes |Corcom Te Connectivity 100KEMS10BFPD
Three Phase EMI Filter, 520V, 50/60HzHz
TE Connectivity 100KEMS10BFPD EMI 滤波器
RS APAC
LINE FLTR 520VAC 100A CHASS MNT
KEM 100A 1S HIGH PER SP DELTA 520VAC Current Rating: 100 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: DELTA (3 wire + ground) Operating Voltage: 520 VAC 3-Phase Filter | 100 A Terminal Block DELTA (3 wire + ground) | Part Number: 100KEMS10BFPD | Internal Number: 5-1609967-2 | TE Connectivity