TE Connectivity / AMP ANT-315-PW-RA
315MHz RA Series 1/4 Wave Monopole Whip Antenna, Tilt/Swivel, Screw Tab
Schede tecniche e documenti
IHS
Datasheet2 pagine12 anni fa
Sager Electronics
Master Electronics
Factory Futures
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Supply Chain
Introduction Date2013-12-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
TE ConnectivityANT-418-PW-LP
Antenna 1/4 Wave 418Mhz Screw #10 |Linx Te Connectivity ANT-418-PW-LP
TE ConnectivityANT-868-PW-LP
External Antenna, Whip - Duck, Single Band, 862MHz to 870MHz, Linear, Screw Mount
TE ConnectivityANT-433-PW-LP
External Antenna, Whip - Duck, Single Band, 410MHz to 470MHz, Linear, Screw Mount
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity / AMP ANT-315-PW-RA fornite dai suoi distributori.
RA Series 315 MHz Omni Directional Permanent Mount Swivel Angle Antenna
RF/Microwave Antenna, 311MHz Min, 319MHz Max
Antenna 1/4 Wave 315MHz Swivel Screw #6
ANT-315-PW-RA, TE CONNECTIVITY/AMP BRAND
RF ANT 315MHZ WHIP TILT SCREW-MT