TDK VLS3012ET-6R8M
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 20% 1MHz Ferrite 1.05A 228mOhm DCR 1212 T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TDK VLS3012ET-6R8M.
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2010-02-12
Parti correlate
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 20% 1MHz Ferrite 1.05A 216mOhm DCR 1212 Blister T/R
General Purpose Inductor, 6.8uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4040/1515
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 20% 1MHz 1.1A 0.211Ohm DCR 1212 T/R
Ind Power Shielded Wirewound 6.8uH 20% 1MHz Ferrite 1.05A T/R
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 6.8uH 20% 1MHz Ferrite 1.36A 0.216Ohm DCR 1212 T/R
TAIYO YUDENMDKK3030T6R8MM
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 20% 1MHz Metal 1A 0.437Ohm DCR 1212 T/R
Descrizioni
Descrizioni di TDK VLS3012ET-6R8M fornite dai suoi distributori.
3Mm X 3Mm, -40 To +105 Degc, 0.81A, 6.8 H, 228M/Tape And Reel |Tdk VLS3012ET-6R8M
General Purpose Inductor, 6.8uH, 20%, 1 Element, SMD, 1212
FIXED IND 6.8UH 810MA 228MOHM SM
SMD / SMT Inductors (Coils), L=6.8μH, L x W x T :
FIXED IND 6.8UH 810MA 228 MOHM
1MHz 810mA 810mA 6.8¦ÌH 228m¦¸ ¡À20% SMD 3mm*3mm*1.2mm
810mA 6.8uH 卤20% 810mA SMD,3x3mm Power Inductors ROHS
VLS Nonstandard 0.118Lx0.118W 3.00mmx3.00mm 6.8muH