TDK VLS3010ET-150M
Inductor Power Shielded Wirewound 15uH 20% 1MHz Ferrite 700mA 612mOhm DCR 1212 T/R
NRND
Pagina del produttoreScheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TDK VLS3010ET-150M.
TDK
Datasheet9 pagine8 anni fa
Farnell
Newark
_legacy Avnet
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Supply Chain
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (NOT RECOMMENDED FOR NEW DESIGN) (Last Updated: 3 years ago)
Parti correlate
Inductor Power Shielded Wirewound 15uH 20% 1MHz Ferrite 750mA 456mOhm DCR 1212 Blister T/R
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 15uH 20% 1MHz Ferrite 0.52A 0.684Ohm DCR 1210 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 15uH 20% 1MHz Ferrite 740mA 516mOhm DCR 1212 T/R
General Purpose Inductor, 15uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4040/1515
General Purpose Inductor, 15uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 3225/1210
Ind Power Chip Shielded Wirewound 15uH ±20% 1MHz 14 Q-Factor Ferrite 0.49A T/R
Descrizioni
Descrizioni di TDK VLS3010ET-150M fornite dai suoi distributori.
3Mm X 3Mm, -40 To +105 Degc, 0.48A, 15 H, 612M/Tape And Reel |Tdk VLS3010ET-150M
General Purpose Inductor, 15uH, 20%, 1 Element, SMD, 1212
FIXED IND 15UH 480MA 612MOHM SMD
SMD / SMT Inductors (Coils), L=15μH, L x W x T :
INDUCTOR, POWER, 15UH, 0.54A, 20%, SMD
1MHz 480mA 480mA 15¦ÌH 612m¦¸ ¡À20% 1212 , 3mm*3mm*1mm
VLS Nonstandard 0.118Lx0.118W 3.00mmx3.00mm 15muH
INDUCTOR, POWER, 15UH, 0.54A, 20%, SMD; Inductance: 15µH; RMS Current (Irms): 700mA; Inductor Construction: Shielded; Saturation Current (Isat): 540mA; Product Range: -; Power Inductor Case: 3mm x 3mm x 1mm; DC Resistance Max: