TDK VLF504015MT-4R7M-CA
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 1MHz Ferrite 2.43A 70mOhm DCR Automotive T/R
Obsolete
Pagina del produttoreScheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TDK VLF504015MT-4R7M-CA.
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-11-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2021-03-29
LTD Date2021-09-30
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 years ago)
Parti correlate
TAIYO YUDENMDWK4040T4R7MM
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 1MHz Metal 2.5A 0.107Ohm DCR 1515 T/R
TAIYO YUDENMDPK5050T4R7MM
Ind Power Wirewound 4.7uH 20% 1MHz Metal 2.5A 5050 Embossed T/R
Ind Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 1MHz Ferrite 2.13A 1612 Blister Plastic T/R
Ind Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 1MHz Ferrite 1.95A T/R
Ind Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 1MHz Ferrite 2.13A T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 100KHz Metal 2.7A 0.083Ohm DCR 1515 T/R
Descrizioni
Descrizioni di TDK VLF504015MT-4R7M-CA fornite dai suoi distributori.
General Purpose Inductor, 4.7uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2016
FIXED IND 4.7UH 2.43A 70MOHM SMD
SMD / SMT Inductors (Coils), L=4.7μH, L x W x T :