TDK VLF403210MT-4R7M-CA
Ind Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 1MHz Ferrite 1.61A T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TDK VLF403210MT-4R7M-CA.
TDK
Datasheet9 pagine6 anni fa
IHS
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Introduction Date2013-11-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2019-03-29
LTD Date2019-09-30
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 years ago)
Parti correlate
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 1MHz Ferrite 1.77A 0.12Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 1MHz Ferrite 1.83A 120mOhm DCR T/R
TAIYO YUDENMDMK4040T4R7MM
Inductor Power Wirewound 4.7uH 20% 1MHz Metal 1.9A 0.16Ohm DCR 1515 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 1MHz Ferrite 1.9A 0.118Ohm DCR 1515 Automotive T/R
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 4.7uH 20% 1MHz Ferrite 1.7A 0.096Ohm DCR 1515 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 1MHz Metal Alloy 1.1A 0.27Ohm DCR 1008 Standard
Descrizioni
Descrizioni di TDK VLF403210MT-4R7M-CA fornite dai suoi distributori.
General Purpose Inductor, 4.7uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1613
Inductors for Power Circuits, Wound Ferrite, Automotive
FIXED IND 4.7UH 1.61A 140MOHM SM
SMD / SMT Inductors (Coils), L=4.7μH, L x W x T :
1MHz 1.09A 1.61A 4.7¦ÌH 140m¦¸ ¡À20% , 4mm*3.2mm*1mm
卤20% SMD,4x3.2mm Power Inductors ROHS