TDK VLF302515MT-150M-CA
Ind Power Shielded Wirewound 15uH 20% 1MHz Ferrite 990mA T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TDK VLF302515MT-150M-CA.
TDK
Datasheet9 pagine6 anni fa
Introduction Date2013-11-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2021-03-29
LTD Date2021-09-30
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 years ago)
Parti correlate
General Purpose Inductor, 15uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1616
Ind Power Shielded Wirewound 15uH 20% 1MHz Ferrite 1.05A T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 15uH 20% 1MHz Ferrite 1.08A 320mOhm DCR T/R
TAIYO YUDENLK1608150M-T
Inductor RF Shielded Multi-Layer 15uH 20% 1MHz 20Q-Factor Ferrite 0.001A 1.5Ohm DCR 0603 T/R
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 15uH 20% 1MHz Ferrite 800mA 1212
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 15uH 20% 100KHz 11Q-Factor Ferrite 1A 0.264Ohm DCR 1515 T/R
Descrizioni
Descrizioni di TDK VLF302515MT-150M-CA fornite dai suoi distributori.
General Purpose Inductor, 15uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1210
FIXED IND 15UH 990MA 330MOHM SMD
Inductors for Power Circuits, Wound Ferrite, Automotive
SMD / SMT Inductors (Coils), L=15μH, L x W x T :