TDK VLF302512MT-100M
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 1MHz Ferrite 0.95A 0.299Ohm DCR T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TDK VLF302512MT-100M.
TDK
Datasheet9 pagine6 anni fa
IHS
Newark
element14 APAC
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
SnapEDA
3DScarica
Introduction Date2010-07-06
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2021-03-29
LTD Date2021-09-30
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 years ago)
Parti correlate
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 10uH 20% 1MHz Ferrite 0.7A 0.456Ohm DCR 1210 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 1MHz Ferrite 940mA 288mOhm DCR 1212 Blister T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 1MHz Ferrite 0.89A 0.336Ohm DCR 1212 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 1MHz 1A 0.336Ohm DCR 1212 T/R
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 10uH 20% 1MHz Ferrite 710mA 360mOhm DCR 1212 T/R
General Purpose Inductor, 10uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4040/1515
Descrizioni
Descrizioni di TDK VLF302512MT-100M fornite dai suoi distributori.
General Purpose Inductor, 10uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1210
FIXED IND 10UH 950MA 299MOHM SMD
SMD / SMT Inductors (Coils), L=10μH, L x W x T :
INDUCTOR, 10UH, 20%, 0.95A, SHLD
VLF-MT Nonstandard 0.118Lx0.098W 3.00mmx2.50mm 10muH