TDK VLF252015MT-4R7M
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 1MHz Ferrite 1.45A 120mOhm DCR 1008 T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TDK VLF252015MT-4R7M.
IHS
Newark
Introduction Date2013-07-17
Parti correlate
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 1MHz Ferrite 1.77A 0.12Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 1MHz Ferrite 1.83A 120mOhm DCR T/R
Ind Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 1MHz Ferrite 1.85A T/R
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 4.7uH 20% 1MHz Ferrite 1.7A 0.096Ohm DCR 1515 T/R
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 4.7uH 20% 1MHz Ferrite 1.6A 0.09Ohm DCR 1812 T/R
Inductor Power Shielded Multi-Layer 4.7uH 20% 1MHz Ferrite 1.3A 0.12Ohm DCR 1008 T/R
Descrizioni
Descrizioni di TDK VLF252015MT-4R7M fornite dai suoi distributori.
General Purpose Inductor, 4.7uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1008
Surface Mount Power Inductor, Vlf-M Series, 4.7 H, 20%, Shielded, 0.12 Ohm, 1.45 A Rohs Compliant: Yes |Tdk VLF252015MT-4R7M
INDUCTOR, 4.7UH, 20%, 1.45A, SHLD; Inductance: 4.7µH; RMS Current (Irms): 1.45A; Inductor Construction: Shielded; Saturation Current (Isat): 660mA; Product Range: VLF-M Series; Power Inductor Case: 2.5mm x 2mm x 1.5mm; DC Resi