TDK VLCF5020T-3R3N2R0-1
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz Ferrite 2.37A 96mOhm DCR 2020 Blister T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TDK VLCF5020T-3R3N2R0-1.
TDK
Datasheet4 pagine7 anni fa
IHS
Newark
Factory Futures
element14 APAC
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-16.13%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
Component Search Engine
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-02-12
Parti correlate
TAIYO YUDENNRS5014T3R3NMGGV
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz Ferrite 1.7A 0.096Ohm DCR Automotive T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz 7.72Q-Factor Ferrite 2.15A 0.035Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz 10Q-Factor Ferrite 2.5A 0.028Ohm DCR T/R
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz Ferrite 2.3A 0.0528Ohm DCR 2020 T/R
TAIYO YUDENNR6020T3R3N
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz Ferrite 2.6A 0.048Ohm DCR 2424 T/R
Descrizioni
Descrizioni di TDK VLCF5020T-3R3N2R0-1 fornite dai suoi distributori.
General Purpose Inductor, 3.3uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2020
Fixed Inductor IND_5X5MM_SM 3.3µH ±30% 2.02A 5.00 x 5.00mm 2.00mm 96mΩ
VLCF Series 3.3 uH ±30 % 2.02 A 0.096 Ohm SMT Shielded Wirewound Inductor
INDUCTOR, SHIELDED, 3.3UH, 2.37A, SMD; Inductance: 3.3µH; RMS Current (Irms): 2.02A; Inductor Construction: Shielded; Saturation Current (Isat): 2.37A; Product Range: VLCF Series; Power Inductor Case: 5mm x 5mm x 2mm