TDK SPM3015T-1R0M-CA
Fixed Ind 1UH 3.5A 52.9 Mohm SMD
Prezzo e stock
Parti correlate
FIXED IND 1UH 4.3A 39.6 MOHM SMD
FIXED IND 1UH 4.3A 45 MOHM SMD
FIXED IND 1UH 3.8A 42.2 MOHM SMD
Power Inductors - SMD FIXED IND 1.0UH 0.033OHM 3.80A
Inductor Power Unshielded Wirewound 1uH 20% 100KHz Ferrite 2.9A 0.05Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 1uH 20% 100KHz 20Q-Factor Ferrite 2.9A 0.05Ohm DCR T/R
Descrizioni
Descrizioni di TDK SPM3015T-1R0M-CA fornite dai suoi distributori.
IND SHIELDED WIREWOUND 1UH 20% SMD
3.5A 1uH 卤20% 5.1A SMD,3.2x3mm Power Inductors ROHS