TDK SLF7045T-330M1R1-H
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz Ferrite 1.11A 0.144Ohm DCR Automotive T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TDK SLF7045T-330M1R1-H.
Farnell
Datasheet5 pagine7 anni fa
Newark
Arrow Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-19.73%
Introduction Date2018-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2026-03-31
LTD Date2026-12-31
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Parti correlate
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 1KHz 30Q-Factor Ferrite 1.6A 0.115Ohm DCR T/R
TAIYO YUDENNRS6045T330MMGK
General Purpose Inductor, 33uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2424
Inductor Power Shielded Bobbin Core 33uH 15% 100KHz 27Q-Factor Ferrite 1.2A 0.11Ohm DCR T/R
TAIYO YUDENNRS6045T330MMGKV
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz Ferrite 1.4A 0.1833Ohm DCR 2424 Automotive T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz Ferrite 1.4A 0.132Ohm DCR Automotive T/R
Wurth Elektronik74404063330
WE-LQS SMT Semi-Shielded Power Inductor
Descrizioni
Descrizioni di TDK SLF7045T-330M1R1-H fornite dai suoi distributori.
General Purpose Inductor, 33uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2828
INDUCTOR, SHIELDED, 33UH, 20%; Inductance: 33µH; RMS Current (Irms): 1.11A; Inductor Construction: Wirewound; Saturation Current (Isat): 1.1A; Product Range: -; Power Inductor Case: 7mm x 7mm x 4.5mm; DC Resistance Max: 0.144oh
INDUCTOR, SHIELDED, 33UH, 20%; Product Range:TDK - SLF7045 Series Magnetic Shielded Inductors; Inductance:33µH; Inductance Tolerance:± 20%; DC Current Rating:1.1A; Q Test Frequency:100kHz; Inductor Case Style:SMD; Core Material:(Not Available); SVHC:No SVHC (18-Jun-2012)